Nowoczesność i ekologiczne technologie – doradztwo energetyczne i najwyższa jakość rozwiązań, która obniża koszty podgrzewania wody oraz energii elektrycznej

Masz pytania?

Skontaktuj się teraz!
Doradzimy Ci

+48 736 422 641 biuro@solarisoze.pl

Doradztwo energetyczne, sprzedaż nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań które pomogą Państwu obniżyć koszty podgrzewania wody oraz energii elektrycznej – To wszystko, pod jednym adresem: w SOLARIS OZE.

Jesteśmy potentatem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. To, co nas wyróżnia, to oferta, na którą składają się jedynie najwyższej jakości produkty – u nas nie znajdziecie Państwo zamienników produkowanych na Dalekim Wschodzie. Stawiamy na dobrą współpracę z klientami i ich zadowolenie, wynikające z użytkowania naszych urządzeń przez długie lata. Nie uznajemy kompromisów – każdy sprzedany przez nas produkt musi spełniać Państwa oczekiwania i nie może przynieść rozczarowań. To nasza dewiza.

Za jakością proponowanych rozwiązań stoi sprawdzony, doświadczony zespół specjalistów. Zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów gotowych na każde techniczne wyzwanie, inżynierów, elektryków, mechaników oraz dekarzy. Wszystko po to, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby najlepszymi rozwiązaniami.

Masz pytania?

Skontaktuj się teraz!
Doradzimy Ci

+48 736 422 641 biuro@solarisoze.pl

W nowoczesnej energetyce, w szczególności tej opartej na energii ze źródeł odnawialnych nadrzędną rolę odgrywa najwyższa jakość i zaawansowanie technologiczne proponowanych rozwiązań.

Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że obydwa czynniki będą miały zastosowanie w Państwa inwestycji. Precyzja wykonania, dokładność obliczeń oraz wytrzymałość materiałów przekładają się na efektywność, a co za tym idzie tempo zwrotu zainwestowanych pieniędzy. Naszym celem jest Państwa zadowolenie, dlatego sztab naszych specjalistów dysponujący wiedzą i doświadczeniem proponuje klientom tylko sprawdzony na rynku sprzęt. Dopełnieniem będzie oferowany przez nas montaż pozwalający na pełne wykorzystanie możliwości powstających instalacji.

Gwarancja jakości dotyczy nie tylko samych produktów oferowanych przez Solaris Oze, ale także usług z zakresu doradztwa energetycznego czy wsparcia technicznego. Opierają się one na wiedzy naszych specjalistów, mających za sobą wieloletnie doświadczenie przy różnego rodzaju inwestycjach. Oferujemy naszą pomoc na każdym etapie, zarówno projektu, montażu jak i eksploatacji proponowanych przez nas technologii. W naszej branży nie można pozwolić sobie na błędy czy zaniedbania. Jesteśmy po to, by zainwestowane przez Państwa pieniądze pracowały na siebie poprzez wydajność i niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań.