Zielona energia – niższe koszty przez długie lata

Masz pytania?

Zamów konsultację już teraz!
Nasi terenowi konsultanci przyjadą do Ciebie!

Kielce
ul. Warszawska 6/4

+48 736 422 641

Godziny otwarcia:

pon. - pt. 08:00 - 17:00

Ekologiczna Energia dla Domu

Energia dla Ciebie – inwestycje w zieloną energię to świetny pomysł na redukcję kosztów funkcjonowania gospodarstwa domowego

Panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne czy pompy ciepła to dziś sprawdzone rozwiązania technologiczne, jakie proponujemy Państwu, inwestycje w dom obliczając na lata. Zdajemy sobie sprawę jak ważna dla naszych klientów jest niezawodność i efektywność urządzeń zaopatrujących dom w energię cieplną. W naszej działalności nie uznajemy kompromisów i nie stosujemy tanich zamienników, jakich na rynku jest dziś niemało. Proponowane przez nas urządzenia i systemy pozwolą Państwu cieszyć się z oszczędności i nie myśleć o samej eksploatacji. Ogrzewanie domu w ten sposób to zmniejszenie kosztów za energię i komfort użytkowania. Fotowoltaika w domu to rozwiązanie doskonałe pod względem ekonomicznym i ekologicznym.

Wsparcie techniczne – zastosowanie nowoczesnych i złożonych technologii bez odpowiedniego wsparcia technicznego może generować niemałe straty.

Właśnie dlatego w naszej siedzibie w Kielcach oferujemy Państwu wsparcie techniczne zarówno w ramach opieki gwarancyjnej, jak i po zakończeniu tego okresu. Nieautoryzowane naprawy czy modyfikacje niezwykle precyzyjnego sprzętu mogą zbyt wiele kosztować. Z tego powodu nasze wsparcie techniczne dotyczy nie tylko ewentualnego serwisu, ale także doradztwa w przypadku przebudowy inwestycji czy dalszej rozbudowy istniejących instalacji.

Nasi eksperci służą pomocą w każdym zakresie. Pomimo, iż okres użytkowania naszych urządzeń obliczony jest na lata, nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi, zarówno tych dotyczących eksploatacji, jak i konserwacji czy modyfikacji. Oferujemy profesjonalne wsparcie i specjalistyczną pomoc w przypadku ewentualnych problemów.

Płać mniej – nadszedł czas, by zostawić na boku obiegowe opinie, że zastosowanie „zielonej energii” w domu czy w firmie musi dużo kosztować, a czas zwrotu z inwestycji będzie trwał długie lata.

Dziś podobne opinie w wielu przypadkach nie mają absolutnie żadnego potwierdzenia. Warto porozmawiać z naszym doradcą, który przedstawi Państwu szczegółową kalkulację uwzględniającą Państwa oczekiwania oraz warunki dla konkretnej inwestycji. Tylko wtedy można otrzymać pełne i wiarygodne dane, na podstawie których podejmiecie Państwo decyzję o zainwestowaniu swoich pieniędzy.

Doświadczenia naszych ekspertów wskazują, że w wielu przypadkach, obawy są zupełnie nieuzasadnione i oparte na zasłyszanych, nie zawsze racjonalnych opiniach. Świadczy o tym ciągły wzrost wartości branży i zamówień notowany nie tylko na terenie województwa świętokrzyskiego, ale także w pozostałych regionach Polski. Bez znaczenia, czy planujesz budowę małego domu, czy szukasz rozwiązania dla swojego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Jesteśmy po to by ofertę „uszyć na miarę” każdego, nawet najbardziej wymagającego (lub sceptycznego) klienta.

Zielona energia daje szansę na stałe obniżenie kosztów na długie lata, a zastosowane technologie należą do długowiecznych i bezobsługowych. Na każdym etapie – od instalacji i w trakcie eksploatacji – możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. 

Fotowoltaika dla domu to rozwiązanie przyszłościowe, w które już dziś warto zainwestować ze względu na rosnące ceny za energię. Dotacje dla osób fizycznych sprawiają, że jest to coraz bardziej atrakcyjny produkt. Panele fotowoltaiczne czy pompa ciepła to rozwiązania, dzięki którym znacznie można zredukować koszta za ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie domu czy dostarczanie energii. Ogniwa fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego to znakomita, choć długoterminowa inwestycja, którą zdecydowanie warto się zainteresować.