Korzyści dla Ciebie

To nie tylko prąd ze słońca i niższe rachunki ale też ulga podatkowa PIT Wydatki poniesione na zakup instalacji fotowoltaicznej można odliczyć od dochodu. To możliwość odliczenia nawet 53 tys. zł poniesionych wydatków! Uzyskanie odliczenia zależy od spełnienia warunków opisanych w ustawie o podatku dochodowym PIT.

Dopłata 5000 zł

Nowy nabór już od 13 stycznia 2020 Dzięki programowi dopłat Mój prąd możesz uzyskać do 5000 zł dotacji na swoją instalację fotowoltaiczną. Uzyskanie dotacji zależy od spełnienia warunków formalnych. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.

25 letnia gwarancja

Panele są objęte gwarancją wydajności na 25 lat. Na falowniki otrzymasz 15-letnią gwarancję, czyli czterokrotnie wyższą od tych, które oferuje się na rynku. Dodatkowo klienci kupujący instalację w SolarisOze otrzymują unikalną na rynku gwarancję na całe wykonanie instalacji wynoszącą również 15 lat czyli na każdy element instalacji!

Bezpieczeństwo

Fotowoltaika to stabilne i przewidywalne koszty energii elektrycznej przez co najmniej 20 lat. Dodatkowo nadwyżkę energii, której nie zużyjesz od razu, możesz wprowadzić do sieci dystrybucyjnej i odebrać 80% tej energii w przeciągu roku, bez dodatkowych opłat.

Nasze zestawy dla domu

Panele najwyższej wydajności

Mikroinwertery

Okablowanie

Zabezpieczenia przepięciowe

Konstrukcja montażowa

Najwyższy standard fotowoltaiki.

Postaw na jakość urządzeń i profesjonalny montaż.

Cresta Social Messenger