Fotowoltaika dla domu

Instalacje fotowoltaiczne dla prosumentów

Właściciele nieruchomości, zarówno budynków, jak i gruntów, mogą korzystać z odnawialnych źródeł energii, aby wytwarzać prąd na własne potrzeby. Fotowoltaika dla domów jednorodzinnych i gospodarstw stanowi dużą część mocy wszystkich instalacji w Polsce. Mikroinstalacje zbudowane w 2020 roku produkują aż 1,2 GW rocznie!

Ten szybkorosnący trend przyczynia się do dużych oszczędności osób prywatnych przez zwiększanie efektywności energetycznej budynków oraz ochrony środowiska. Pozyskiwanie energii ze słońca dzięki instalacjom fotowoltaicznym jest proste, bezpieczne i opłacalne.

korzysci_dla_Ciebie

Korzyści dla Ciebie

To nie tylko prąd ze słońca i niższe rachunki ale też ulga podatkowa PIT Wydatki poniesione na zakup instalacji fotowoltaicznej można odliczyć od dochodu. To możliwość odliczenia nawet 53 tys. zł poniesionych wydatków! Uzyskanie odliczenia zależy od spełnienia warunków opisanych w ustawie o podatku dochodowym PIT.

doplata

Dopłata 5000 zł

Nowy nabór już od 13 stycznia 2020 Dzięki programowi dopłat Mój prąd możesz uzyskać do 5000 zł dotacji na swoją instalację fotowoltaiczną. Uzyskanie dotacji zależy od spełnienia warunków formalnych. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.

gwarancja

25 letnia gwarancja

Panele są objęte gwarancją wydajności na 25 lat. Na falowniki otrzymasz 15-letnią gwarancję, czyli czterokrotnie wyższą od tych, które oferuje się na rynku. Dodatkowo klienci kupujący instalację w SolarisOze otrzymują unikalną na rynku gwarancję na całe wykonanie instalacji wynoszącą również 15 lat czyli na każdy element instalacji!

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Fotowoltaika to stabilne i przewidywalne koszty energii elektrycznej przez co najmniej 20 lat. Dodatkowo nadwyżkę energii, której nie zużyjesz od razu, możesz wprowadzić do sieci dystrybucyjnej i odebrać 80% tej energii w przeciągu roku, bez dodatkowych opłat.

Nasze zestawy dla domu

 

 

 

 

 

 

 

Mikroinstalacja fotowoltaiczna się opłaca!

Intensywny rozwój fotowoltaiki nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie sprawia, że instalacje stają się coraz bardziej przystępne cenowo. Dzięki temu na przydomową instalację fotowoltaiczną może sobie pozwolić każdy. Dodatkowo istnieją programy, które dofinansowują przydomowe mikroinstalacje, dobrze znany program „Mój Prąd” to tylko jedna z wielu opcji pozyskania dotacji.

Mikroinstalacje fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych powstają szybko, są efektywne i zwracają się w kilka lat. A potem już tylko generują oszczędności.

Dowiedz się, jakie rozwiązania fotowoltaiczne oferujemy w województwie świętokrzyskim!

Najwyższy standard fotowoltaiki.

Postaw na jakość urządzeń i profesjonalny montaż.

Cresta Social Messenger