Nowoczesność i ekologiczne technologie – doradztwo energetyczne i najwyższa jakość rozwiązań, która obniża koszty podgrzewania wody oraz energii elektrycznej

SOLARIS OZE

Doradztwo energetyczne, sprzedaż nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań które pomogą Państwu obniżyć koszty podgrzewania wody oraz energii elektrycznej - To wszystko, pod jednym adresem: w SOLARIS OZE.

Jesteśmy potentatem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. To, co nas wyróżnia, to oferta, na którą składają się jedynie najwyższej jakości produkty – u nas nie znajdziecie Państwo zamienników produkowanych na Dalekim Wschodzie. Stawiamy na dobrą współpracę z klientami i ich zadowolenie, wynikające z użytkowania naszych urządzeń przez długie lata. Nie uznajemy kompromisów – każdy sprzedany przez nas produkt musi spełniać Państwa oczekiwania i nie może przynieść rozczarowań. To nasza dewiza.

Za jakością proponowanych rozwiązań stoi sprawdzony, doświadczony zespół specjalistów. Zatrudniamy wykwalifikowanych projektantów gotowych na każde techniczne wyzwanie, inżynierów, elektryków, mechaników oraz dekarzy. Wszystko po to, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby najlepszymi rozwiązaniami.

W nowoczesnej energetyce, w szczególności tej opartej na energii ze źródeł odnawialnych nadrzędną rolę odgrywa najwyższa jakość i zaawansowanie technologiczne proponowanych rozwiązań.

Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że obydwa czynniki będą miały zastosowanie w Państwa inwestycji. Precyzja wykonania, dokładność obliczeń oraz wytrzymałość materiałów przekładają się na efektywność, a co za tym idzie tempo zwrotu zainwestowanych pieniędzy. Naszym celem jest Państwa zadowolenie, dlatego sztab naszych specjalistów dysponujący wiedzą i doświadczeniem proponuje klientom tylko sprawdzony na rynku sprzęt. Dopełnieniem będzie oferowany przez nas montaż pozwalający na pełne wykorzystanie możliwości powstających instalacji.

Gwarancja jakości dotyczy nie tylko samych produktów oferowanych przez Solaris Oze, ale także usług z zakresu doradztwa energetycznego czy wsparcia technicznego. Opierają się one na wiedzy naszych specjalistów, mających za sobą wieloletnie doświadczenie przy różnego rodzaju inwestycjach. Oferujemy naszą pomoc na każdym etapie, zarówno projektu, montażu jak i eksploatacji proponowanych przez nas technologii. W naszej branży nie można pozwolić sobie na błędy czy zaniedbania. Jesteśmy po to, by zainwestowane przez Państwa pieniądze pracowały na siebie poprzez wydajność i niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań.

Czy wiesz, że...

  • “Według badań ¾ Polaków zdaje sobie sprawę z tego jak ważnym problemem dla świata jest emisja CO2?. Problem bagatelizuje jedynie co 20-ty respondent!”
  • “Przy zastosowaniu odpowiedniej ilości paneli fotowoltaicznych można byłoby zasilić całą ziemię w tanią energię elektryczną z promieniowania słonecznego.”
  • “Pompy ciepła są najchętniej wybieranym rozwiązaniem OZE w nowych inwestycjach w krajach skandynawskich.”
  • “Pierwsze ogniwo fotowoltaiczne zostało opracowane przez francuskiego naukowca A.E. Becquerel’a już w 1839 roku, a więc w czasach kiedy tworzył Mickiewicz i Chopin.”
  • “4 zestawy ogniw fotowoltaicznych zasilających krążącą po orbicie Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS) ważą łącznie 69,6 tony? Pozwalają one na pełne zasilenie całej stacji wielkości boiska piłkarskiego, na której stale pracuje sześciu astronautów.”
  • “Według najbardziej optymistycznych prognoz do 2050 roku cała globalna energetyka może wykorzystywać wyłącznie odnawialne źródła energii? Z tego powodu XXI wiek już nazywany jest w tej branży „zielonym stuleciem”.”
  • “Według badań opinii publicznej około połowa Polaków ocenia, że inwestycje w instalacje OZE są konieczne, a technologie „zielonej energii powinny być rozwijane?”

Solaris Oze
ul. Kościuszki 11
25-310 Kielce

pon. - pt.
08:00 - 17:00